Pánské hodinky - Materiál pouzdra - Ocel


Rolex GMT Master II Batman
Skladem
395 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Sky-Dweller
Skladem
520 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Transocean Chronograph
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Aquaracer Lady
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 27 mm |
| Pochod | Quartz |


Tudor Ranger
Skladem
60 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Tudor Black Bay
Skladem
87 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner No Date 124060
Rezervovano
295 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Aqua Terra
Skladem
135 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Chronoswiss Opus C.741S
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel, Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Mechanické |


Omega Seamaster Diver 300 M 36mm
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Avenger GMT 44
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Navitimer B01 Chronograph 41
Skladem
167 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44mm
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm (2024)
Rezervovano
345 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak 41mm
Skladem
950 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona
Skladem
695 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Elephant
Skladem
525 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Master Collection XL
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Santos de Cartier XL
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 47.5 x 39.9 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Speedmaster Professional Moonwatch
Skladem
155 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Mechanické |


TAG Heuer Aquaracer Professional 200
Skladem
48 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Aqua Terra
Skladem
105 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300 M Chronograph 44mm
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Air King
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |

