Pánské hodinky - Oris


Hodinky Oris Aquis Pro 1000M
Skladem
70 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 50 mm |
| Pochod | Automat |


Oris Divers Sixty Five
Skladem
27 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Oris Chronoris Movember Edition
Skladem
37 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Oris Divers Titan 51mm
Skladem
48 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 51 mm |
| Pochod | Automat |


Oris BC4
Skladem
56 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Oris Artelier
Skladem
50 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


Oris Artix GT
Skladem
29 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |

