Unisex hodinky - Materiál pouzdra - Žluté zlato


Rolex GMT Master II The Anniversary GMT
Skladem
875 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Cellini Prince
Skladem
275 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28 x 35mm |
| Pochod | Mechanické |


Patek Philippe Calatrava 150th Anniversary
Skladem
500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 33 mm |
| Pochod | Mechanické |


Patek Philippe Gondolo
Skladem
265 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x35mm |
| Pochod | Mechanické |


Cartier Ballon Bleu Gold
Skladem
300 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |

Rolex GMT Master II
Skladem
975 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona Rainbow
Skladem
1 950 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona Pave Red Ruby
Skladem
2 500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |

