Unisex hodinky - BREITLING


Breitling Chrono Cockpit Diamonds
Skladem
150 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Premier B01 Chronograph 42
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Galactic
Skladem
160 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chrono Cockpit
Skladem
80 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer 38mm
Skladem
85 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Cadette
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 37 mm |
| Pochod | Mechanické |

