Top 10 - Sběratelský kus


Jaquet Droz Les Lunes “HEART OF RUBY” TRIPLE CALENDAR WITH MOONPHASE
Skladem
245 000 Kč
| Materiál pouzdra | Bílé zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver
Skladem
535 000 Kč
| Materiál pouzdra | Carbon |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Bulgari Octo Finissimo 103673
Skladem
375 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Yacht Master II
Skladem
850 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Elephant
Skladem
525 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Air King
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph
Rezervováno
500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph SAFARI
Skladem
525 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Navy Blue
Rezervováno
545 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breguet Marine Royale
Skladem
730 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona Platina
Skladem
2 000 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex GMT Master II The Anniversary GMT
Skladem
875 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Patek Philippe Annual Calendar “Green Dial” Ref. 5205R-011
Skladem
1 390 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Tank Française Full Gold
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x32 mm |
| Pochod | Automat |


Breguet Classique Tourbillon
Skladem
1 250 000 Kč
| Materiál pouzdra | Bílé zlato |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Mechanické |


Rolex Sea-Dweller Deepsea BLACK VENOM
Skladem
460 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner Date 116610LV HULK
Skladem
445 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner Date 116610LV HULK
Skladem
485 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Air King
Skladem
215 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner Date 116610LV HULK
Skladem
445 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion Gold Pavé
Skladem
1 100 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |

