Pánské hodinky - Vintage


Rolex Submariner 16613LB Bluesy
Skladem
245 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Monaco Calibre 17
Skladem
55 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Cellini Danaos 38mm
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Bílé zlato |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Mechanické |


Longines Flagship
Skladem
28 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |

