Pánské hodinky - Sběratelský kus


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph
Skladem
765 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona
Skladem
695 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Elephant
Skladem
525 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Speedmaster Professional Moonwatch
Skladem
155 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Mechanické |


Rolex Air King
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner Date 16610
Skladem
230 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph
Rezervovano
500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44mm Special Edition
Skladem
120 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breguet Type XX - XXI - XXII
Skladem
145 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Omega De Ville Prestige Orbis
Skladem
68 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph SAFARI
Skladem
525 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling for Bentley GT
Skladem
105 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Oyster Perpetual 41mm
Skladem
220 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Navy Blue
Rezervovano
545 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner 16613LB Bluesy
Skladem
245 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex GMT Master II Sprite
Skladem
375 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Mega Port Royal Open El Primero Grande Date
Skladem
140 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Diver 300M Rio 2016
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Audemars Piguet Royal Oak Offshore The Beast
Skladem
550 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breguet Marine Royale
Skladem
730 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona Platina
Skladem
2 000 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Jaeger-LeCoultre Geophysic True Second
Skladem
170 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Girard Perregaux WW.TC
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Longines Flagship
Skladem
28 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |

