Pánské hodinky - NOVÉ NENOŠENÉ


Hublot Classic Fusion Orlinski Diamonds
Skladem
365 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Sky-Dweller
Skladem
520 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex GMT Master II Zombie
Skladem
515 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Aquaracer Lady
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 27 mm |
| Pochod | Quartz |


Navitimer B01 Chronograph 41
Skladem
167 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling ENDURANCE PRO 44
Skladem
67 000 Kč
| Materiál pouzdra | Breitlight (r) |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Quartz |


Hodinky Oris Aquis Pro 1000M
Skladem
70 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 50 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm Wimbledon (2026)
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm NOVÉ (2026)
Skladem
350 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Tag Heuer Aquaracer Professional 200
Skladem
45 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Quartz |


Rolex Explorer II
Skladem
287 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Sky-Dweller
Skladem
1 000 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona
Skladem
1 040 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona
Skladem
695 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Patek Philippe Annual Calendar “Green Dial” Ref. 5205R-011
Skladem
1 390 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Bulgari Aluminium
Skladem
48 000 Kč
| Materiál pouzdra | Hliník |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Carl F. Bucherer Patravi Scubatec Black Manta Special Edition
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Master Collection
Skladem
38 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex GMT Master II Nové NENOŠENÉ
Skladem
375 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Montblanc Heritage Chronométrie
Skladem
95 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm CHALLENGE TOUR 2020
Skladem
245 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Air King
Skladem
215 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang
Skladem
345 000 Kč
| Materiál pouzdra | Keramika |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |

