Pánské hodinky - Zenith


Zenith Pilot Cafe Racer Spirit
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Mega Port Royal Open El Primero Grande Date
Skladem
140 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Defy Xtreme Open Stealth
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 47 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Pilot Type 20 Extra Special
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Defy El Primero 21 Skeleton
Skladem
195 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Pilot Type 20 GMT
Skladem
135 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 48 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Individuál
Skladem
95 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Mechanické |


Zenith El Primero 36’000 VpH
Skladem
145 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Zenith Grande Class El Primero
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |

