Pánské hodinky - BREITLING


Breitling Avenger II Seawolf
Skladem
85 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chrono Cockpit Diamonds
Skladem
150 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Avenger GMT 44
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Navitimer B01 Chronograph 41
Skladem
167 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44mm
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling ENDURANCE PRO 44
Skladem
67 000 Kč
| Materiál pouzdra | Breitlight (r) |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Quartz |


Breitling Navitimer B01 Chronograph 46mm
Skladem
150 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44mm Special Edition
Skladem
120 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling for Bentley GT
Skladem
105 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer GMT 41
Skladem
120 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Super Chronomat B01 44
Skladem
160 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer World GMT Chronograph
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chrono Cockpit
Skladem
80 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer Montbrillant Datora
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44 Raven Edition Speciale
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Avenger Hurricane
Skladem
140 000 Kč
| Materiál pouzdra | Breitlight (r) |
|---|---|
| Velikost | 50 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer Heritage
Skladem
120 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling For Bentley Flying B
Skladem
120 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer 38mm
Skladem
85 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Colt Chronograph
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer Montbrillant
Skladem
135 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Chronomat 44 Raven Edition Speciale
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling For Bentley Flying B
Skladem
145 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Navitimer Jupiter Iraqi Air Force
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Quartz |

