

Cartier Roadster Diamonds
Rezervováno
250 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |
Cartier je jedním z nejikoničtějších jmen ve světě luxusu. Založený v Paříži roku 1847, proslavil se jako „klenotník králů“ a dnes patří mezi elitu nejen v oblasti šperků, ale i luxusních hodinek. Jeho modely – jako Tank, Santos nebo Ballon Bleu – spojují eleganci, inovaci a výrazný design.
Cartier není jen značka, je to životní styl. V každém kousku najdete francouzský šarm, odvahu a nadčasovost, která přitahuje ty nejnáročnější.


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 29,5 x 22 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


| Velikost | 17 mm |
|---|


| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 33 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Stříbro |
|---|---|
| Velikost | 22x33 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


| Velikost | 56 |
|---|


| Velikost | 50 mm |
|---|


| Velikost | 17 mm |
|---|


| Velikost | 16 |
|---|


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46.5 x 34 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x32 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Bílé zlato |
|---|---|
| Velikost | 19x35 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 29x41 mm |
| Pochod | Automat |