

Breitling Chronomat B01 42
Skladem
235 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |
Breitling je švýcarská značka hodinek s duší dobrodruha. Založená v roce 1884, specializuje se na precizní chronografy a je úzce spjatá s letectvím. Hodinky Breitling jsou známé svou robustností, technickou dokonalostí a výrazným designem.
Modely jako Navitimer, Superocean nebo Avenger jsou navrženy pro náročné – piloty, potápěče i milovníky rychlosti. Breitling ztělesňuje svobodu, výkon a styl, který nikdy nesplyne s davem.


| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Breitlight (r) |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 33 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Quartz |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 37 mm |
| Pochod | Mechanické |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40x57 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Breitlight (r) |
|---|---|
| Velikost | 50 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |