Hodinky - NOVÁ CENA


Breitling Avenger GMT 44
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Tudor Black Bay Fifty-Eight
Skladem
75 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Sea-Dweller Deepsea
Skladem
250 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Carrera Calibre 16
Skladem
85 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang
Skladem
235 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona
Skladem
1 040 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Tag Heuer Aquaracer
Skladem
25 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Quartz |


Tag Heuer 2000 Professional
Skladem
15 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 29 mm |
| Pochod | Quartz |


Maurice Lacroix Masterpiece
Skladem
30 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Maurice Lacroix Aikon
Skladem
22 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Quartz |


TAG Heuer Carrera Calibre 8 GMT
Skladem
45 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Carrera Calibre HEUER 01
Skladem
87 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Millenary 4101
Skladem
345 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 47x43mm |
| Pochod | Automat |


TAG Heuer Carrera Lady Mother-of-Pearl & Diamonds
Skladem
25 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 27 mm |
| Pochod | Quartz |


Cartier Ronde Croisière de Cartier
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang King Power
Skladem
260 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan/Keramika |
|---|---|
| Velikost | 48 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Explorer II
Skladem
210 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Air King
Skladem
215 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Explorer II
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |

