Hodinky - Materiál pouzdra - Ocel a zlato


Rolex Datejust 36mm
Skladem
370 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex GMT Master II Zombie
Skladem
515 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Tudor Black Bay S&G
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner 126613LN
Skladem
445 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 31mm
Rezervováno
295 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 31 mm |
| Pochod | Automat |


Audemars Piguet Code 11.59
Skladem
560 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm
Skladem
355 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 41mm Wimbledon (2026)
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Galactic
Skladem
160 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Submariner 16613LB Bluesy
Skladem
245 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Chopard Happy Sport
Skladem
225 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Quartz |


Rolex Datejust 41mm
Skladem
335 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Pasha
Skladem
225 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion Chronograph
Skladem
320 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan, Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 45 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 36mm Wimbledon Factory Diamonds
Skladem
600 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona stroj ZENITH
Skladem
540 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Daytona stroj ZENITH
Skladem
540 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust Wimbledon 41mm
Skladem
495 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Constellation Bicolor 39mm
Skladem
265 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |

