Hodinky - Ostatní značky


Chronoswiss Opus C.741S
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel, Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Mechanické |


Malý Princ Individuál
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Mechanické |

Dolar 1897
Skladem
125 000 Kč
| Velikost | 34 mm |
|---|---|
| Pochod | Automat |


Meistersinger N° 03
Skladem
37 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 43 mm |
| Pochod | Automat |

