Hodinky - Omega


Omega Speedmaster Professional Moonwatch
Skladem
155 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Mechanické |


Omega Seamaster Aqua Terra
Skladem
105 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300 M Chronograph 44mm
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Diver 300 M Chronograph 44mm
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat |


Omega De Ville Prestige Orbis
Skladem
68 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300M Rio 2016
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Mid Size 36mm
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Planet Ocean PyeongChang 2018
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300M ETNZ
Skladem
150 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Speedmaster Professional Moonwatch
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Mechanické |


Omega Globemaster Annual Calendar
Skladem
225 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300M
Skladem
95 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster PloProf
Skladem
190 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 55 x 48mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Constellation Quadra
Skladem
47 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 28 x 34mm |
| Pochod | Quartz |


Omega Seamaster Planet Ocean 600m Liquidmetal Limited Edition
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Speedmaster Date
Skladem
58 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Diver 300M James Bond 007 Commander’s
Skladem
170 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster Diver 300M
Skladem
490 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 44 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega De Ville Prestige
Skladem
90 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega De Ville Co-Axial
Skladem
155 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Omega Seamaster 300M
Skladem
66 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41.5 mm |
| Pochod | Quartz |


Omega Seamaster
Skladem
17 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Quartz |


Omega Speedmaster Broad Arrow
Skladem
118 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Planet Ocean Co-Axial
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |

