Dámské hodinky - Sběratelský kus


Hublot Classic Fusion Orlinski Diamonds
Skladem
365 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Chronoswiss Opus C.741S
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel, Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Mechanické |


Omega De Ville Prestige Orbis
Skladem
68 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat Co-Axial |


Jaeger-LeCoultre Reverso Grande Taille
Skladem
220 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 26x42mm |
| Pochod | Mechanické |


Bovet Dimier Recital 11 R110001-SD1 Miss Alexandra Moon Phase Pink Gold 41mm
Skladem
775 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Flagship
Skladem
28 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |


Hermès Kelly Watch
Skladem
15 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato (plaké) |
|---|---|
| Pochod | Quartz |


Rolex Cellini Prince
Skladem
275 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28 x 35mm |
| Pochod | Mechanické |


Frederique Constant Slimline Perpetual Calendar Manufacture
Skladem
135 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Tank Française Full Gold
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x32 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang Unico Sang Bleu
Skladem
315 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 36mm Slavia Praha
Skladem
205 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Patek Philippe Calatrava 150th Anniversary
Skladem
500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 33 mm |
| Pochod | Mechanické |


Hublot Classic Fusion Orlinski
Skladem
220 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion Gold Pavé
Skladem
1 100 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |

