Dámské hodinky - NOVÉ NENOŠENÉ


Tudor Royal
Skladem
57 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 28 mm |
| Pochod | Automat |


Maurice Lacroix Aikon
Skladem
22 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Quartz |


Bulgari Aluminium
Skladem
48 000 Kč
| Materiál pouzdra | Hliník |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Dolcevita Yellow Gold
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 23x37 mm |
| Pochod | Quartz |


Longines Dolcevita Rose Gold
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 23x37 mm |
| Pochod | Quartz |


Hublot Big Bang
Skladem
345 000 Kč
| Materiál pouzdra | Keramika |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |

