Dámské hodinky - NOVÁ CENA


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Tag Heuer 2000 Professional
Skladem
15 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 29 mm |
| Pochod | Quartz |


Maurice Lacroix Masterpiece
Skladem
30 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Maurice Lacroix Aikon
Skladem
22 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Quartz |


TAG Heuer Carrera Lady Mother-of-Pearl & Diamonds
Skladem
25 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 27 mm |
| Pochod | Quartz |


Cartier Ronde Croisière de Cartier
Skladem
110 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |

