Dámské hodinky - Pochod - Automat


Rolex Datejust 36mm
Skladem
370 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion Orlinski Diamonds
Skladem
365 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 31mm
Rezervováno
295 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 31 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Premier B01 Chronograph 42
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Galactic
Skladem
160 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Yacht Master 40mm 126622 Blue Dial
Skladem
350 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Santos Dumont
Skladem
130 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 46.5 x 34 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion Blue
Skladem
165 000 Kč
| Materiál pouzdra | Keramika |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Classic Fusion
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Bovet Dimier Recital 11 R110001-SD1 Miss Alexandra Moon Phase Pink Gold 41mm
Skladem
775 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Seamaster Mid Size 36mm
Skladem
65 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Day-Date President 36mm
Skladem
1 195 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Tudor Royal
Skladem
57 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 28 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Flagship
Skladem
28 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |


Maurice Lacroix Masterpiece
Skladem
30 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel/zlato (plaké) |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Automat |


Frederique Constant Slimline Moonphase
Skladem
80 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Longines Evidenza
Skladem
55 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 33x45mm |
| Pochod | Automat |


Chopard Mille Miglia
Skladem
75 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Frederique Constant Slimline Perpetual Calendar Manufacture
Skladem
135 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Tank Française Full Gold
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x32 mm |
| Pochod | Automat |


Bulgari Aluminium
Skladem
48 000 Kč
| Materiál pouzdra | Hliník |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang Unico Sang Bleu
Skladem
315 000 Kč
| Materiál pouzdra | Titan |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |


Hublot Big Bang Broderie Sugar Skull Limited Edition 200 ks
Skladem
205 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 41 mm |
| Pochod | Automat |

