Dámské hodinky - Materiál pouzdra - Žluté zlato


Jaeger-LeCoultre Reverso Grande Taille
Skladem
220 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 26x42mm |
| Pochod | Mechanické |


Rolex Cellini Prince
Skladem
275 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28 x 35mm |
| Pochod | Mechanické |


Cartier Tank Française Full Gold
Skladem
465 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x32 mm |
| Pochod | Automat |


Patek Philippe Calatrava 150th Anniversary
Skladem
500 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 33 mm |
| Pochod | Mechanické |


Cartier Santos Full Gold
Skladem
650 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 29x41 mm |
| Pochod | Automat |


Patek Philippe Gondolo
Skladem
265 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28x35mm |
| Pochod | Mechanické |


Cartier Ballon Bleu Gold
Skladem
300 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 42 mm |
| Pochod | Automat |

