Dámské hodinky - Materiál pouzdra - Ocel a zlato


Breitling Chrono Cockpit Diamonds
Skladem
150 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 31mm
Rezervováno
295 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 31 mm |
| Pochod | Automat |


Breitling Galactic
Skladem
160 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Chopard Happy Sport
Skladem
225 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Quartz |


Cartier Pasha
Skladem
225 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 35 mm |
| Pochod | Automat |


Cartier Panthere Bicolor
Skladem
115 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 22 mm |
| Pochod | Quartz |


Rolex Datejust 36mm Wimbledon Factory Diamonds
Skladem
600 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Omega Constellation Bicolor 39mm
Skladem
265 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 39 mm |
| Pochod | Automat |

