Dámské hodinky - Rolex


Rolex Datejust 36mm
Skladem
200 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |


Rolex Datejust 36mm Gold
Skladem
240 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 31mm
Rezervováno
295 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 31 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Yacht Master 40mm 126622 Blue Dial
Skladem
350 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 40 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Cellini Danaos 38mm
Skladem
175 000 Kč
| Materiál pouzdra | Bílé zlato |
|---|---|
| Velikost | 38 mm |
| Pochod | Mechanické |


Rolex Datejust 26mm
Skladem
125 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 26 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Day-Date President 36mm
Skladem
1 195 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 36mm
Skladem
425 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Cellini Prince
Skladem
275 000 Kč
| Materiál pouzdra | Žluté zlato |
|---|---|
| Velikost | 28 x 35mm |
| Pochod | Mechanické |


Rolex Datejust 36mm Slavia Praha
Skladem
205 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 31mm
Skladem
750 000 Kč
| Materiál pouzdra | Růžové zlato |
|---|---|
| Velikost | 31 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 26mm Full Gold
Skladem
440 000 Kč
| Velikost | 26 mm |
|---|---|
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 36mm Wimbledon Factory Diamonds
Skladem
600 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel a zlato |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |
| Pochod | Automat |


Rolex Day-Date 36mm
Skladem
250 000 Kč
| Velikost | 36 mm |
|---|---|
| Pochod | Automat |


Rolex Datejust 36mm
Skladem
200 000 Kč
| Materiál pouzdra | Ocel |
|---|---|
| Velikost | 36 mm |

